3 letnie bydlę

31 grudnia, 2010, Autor:

Kurwa na pewno widzieliście ten filmik na którym 3 letni bękart znęca się nad bezbronnym kotkiem. To małe bydlę bierze tego kota za głowę i trzaska o ścianę.
Tego małego kutasa powinno się na pal nadziać. Albo przynajmniej poucinać ręce żeby nie skrzywdził więcej zwierząt. Co za bydlę z tego 3 latka co za Suka mogła wydać na świat takiego bękarta i wychować na sadystę. Jakby dostał kablem po tej dupie albo prętem to by się kurwa nauczył szacunku i by wiedział jak to boli jak się kogoś krzywdzi. Ale nie kurwa bo beztresowe wychowanie a bo to a bo nieświadome. Noż kurwa ile można. Takim to trzeba konkretnej kary temu 15 latkowi co kręcił i śmiał się jak pies więzienie do celi z mordercami jak go zapchają to nabierze pokory a małemu gnojowi mówię poprawczak i kary cielesne dzień w dzień!
A przy okazji szczęśliwego nowego!

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 7 raz(y), średnia ocen: 9,86 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Różności

komentarzy 5 do “3 letnie bydlę”

 1.  kółko pisze:
  31 grudnia, 2010 o godzinie 12:49

  a co kurwa robił ten co nakręcił ten filmik? tego kutasa to nadziać na pal, bo małe dziecko nie kuma co jest dobre, a co złe tylko kopiuje dorosłych!
  jak byśmy byli w stanach to zaraz odebrano by im prawa rodzicielskie i do paki na kilka lat z czarnuchami! z marynarskim pozdrowieniem Ahoj! co ja pierdole!

 2.  luke pisze:
  31 grudnia, 2010 o godzinie 14:08

  problem jest taki, że ten mały zabije później człowieka i dostanie dożywocie a po ogłoszeniu wyroku to sie będzie śmiał, bo dalej nie będzie kumał.

 3.  Bergamo pisze:
  31 grudnia, 2010 o godzinie 14:45

  …. ale kot potrafi nieźle wkurwić …

 4.  luke pisze:
  31 grudnia, 2010 o godzinie 15:00

  to kota można humanitarnie z lacza strzelić – jednorazowo – a nie się pastwić ;)

 5.  Kircia pisze:
  31 grudnia, 2010 o godzinie 18:56

  Kurwa jak ja poszłam do znajomych wczoraj to pokazałam tego smarkacza co traktował tego kotka gorzej niż jakąś brudną szmatę, kopał, walił o podłoge, ciągał za ogon i za szyję. Reakcji już nie trzeba opisywać. Domyślam się, że GÓWNO smarkaczowi mu zrobią, bo niepełnoletni, a jak pełnoletni to max tylko 2 lata, więc zostaje bezkarny .

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.