Pierdolona monotonia

8 listopada, 2010, Autor:

Kurwa, tak się dzisiaj nad wszystkim zastanowiłem i doszedłem do zajebiście konstruktywnego wniosku. To wszystko kurwa jest monotonne jak chuj, szczególnie takie życie jednostki. Wstaje rano, jem jebane śniadanie, idę do szkoły, siedzę tam 7 godzin, wracam, jem obiad, idę albo na trening albo na angielski albo na piwo. Wracam z tego, albo się pouczę albo pogram w jakąś jebniętą grę na komputerze, pójdę się umyć i spać. Czasem niby jakieś kurwa urozmaicenia, jakieś kino, półmetek, chuj wie co, ale i tak to wszystko jest kurwa monotonne. I tak kurwa kilka miliardów ludzi na świecie. Pojebane, ale nie, każdy z nas jest wyjątkowy, bla bla bla. Pierdolenie o Szopenie, geny i wygląd sobie może być inny. Patrząc globalnie każdy jest prawie taki sam i chuj, ewentualnie można tych mrówkuf (ludziów) podzielić na jakieś kategorie ale to i tak chuj zmienia. Jebnie bomba, zajebie 5000 tys. osób, ludzie popłaczą parę dni, posmucą się o chuj. Już nie wspominając o pojedynczym człowieku. Ludzie sobie patrzą na te mrówki, myślą se „ale one mają przejebane, całe życie tylko zapierdalają itp.”. Na nas może też patrzy jakiś kurwa olbrzym i se myśli „ale te ludki mają chujowe życie, w kółko to samo. Kurwa ale rozkmina moralno/życiowa…

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 7 raz(y), średnia ocen: 8,57 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi:

Kategoria Różności

komentarzy 8 do “Pierdolona monotonia”

 1.  AveEgo pisze:
  9 listopada, 2010 o godzinie 12:27

  Chopin-znalazł mnie nawet na Megawkurwie.Szlag by to trafił.A co do wkurwa to się zgadzam.Strasznie chujowe te nasze życia.

 2.  prywatnyKat pisze:
  9 listopada, 2010 o godzinie 13:16

  nie pozostaje nic innego jak iść się znowu najebać…

 3.  Pinio pisze:
  9 listopada, 2010 o godzinie 16:04

  prywatnyKat:
  Nic dodać, nic ująć ;d

 4.  Bergamo pisze:
  9 listopada, 2010 o godzinie 18:09

  Ludzki mózg ewoluował w złym kierunku, ze świadomością na poziomie krowy nie mielibyśmy kurewskiej nudy, wkurwienia, depresji, nerwic, impotencji itd…

 5.  luke pisze:
  9 listopada, 2010 o godzinie 18:44

  a jak fajnie było w epoce kamienia łupanego, każdy ruchał każdego i to się nie nazywało gwałt tylko jedna wielka rodzina – tak jak w Klanie czy Modzie na sukces – leci to jeszcze u was ?

 6.  Bergamo pisze:
  9 listopada, 2010 o godzinie 20:44

  Mniej więcej te czasy miałam na myśli jako wzorcowe – jaskinia, ognisko, skóry, półnadzy faceci… nie było stresu „za co będę żyć na emeryturze”, ludzie żyli szybko, umierali młodo, bzykali się gdzie popadnie, bali się burzy i niedźwiedzi, a nie kurwa szefa, komornika, kanara, ekskomuniki itd.

 7.  Kircia pisze:
  11 listopada, 2010 o godzinie 11:25

  luke jeszcze leci. Nawet na demotywatorach i na youtubie było głośno o rysiu z klanu. A moda na sukces nigdy się nie skończy.

 8.  Kircia pisze:
  11 listopada, 2010 o godzinie 11:27

  Ja też kiedyś napisałam taki wkurw.To jest naprawdę dołujące. A szczególnie kiedy twoim celem jest tylko nauka, bądź praca. Myślisz jakby załatwić to i to, a później jesteś załamany, że to zajmuje ci tyle czasu i że nie masz czasu na rozrywkę lub wiesz, że nic ciekawego ciebie nie spotka w najbliższych tygodniach.

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.