dowcip, który zamieniłem na niewkurw pytający i następnie kilka słów wyjaśnienia specjalnie dla Hrabiego Olafa

28 czerwca, 2010, Autor:

wyjebałem dowcip w pizdu – nie było tego wpisu.
Zamiast tego zadam merytoryczne pytanie:
Dlaczego Wedel, który był kiedyś polską firmą został kupiony przez Kraft Foods – duo dlaczego teraz został sprzedany częściowo Azjatom?
Wygląda na to, że niedługo bez obcego kapitału nie będziemy potrafili nawet dupy podetrzeć. I nie pierdolcie mi tu o prywatyzacji, bo firmy można takżer sprywatyzować z udziałem polskiego kapitału, czego raczej się nie praktykuje, czyli Polak zapierdla za 1000 zeta na taśmie, a kapitalista zarabia krocie i jeszcze dostaje w prezencie od „polskiego” rządu ulgi inwestycyjne, subsydia i inne kurestwa, a rząd się cieszy, że mu bezrobocie spadło o 0,3%.
I mój ulubiony przykład : za komuny stocznia działała, ale ludziom się pracować nie chciało, teraz ludziom pracować się chce, a Bruksela powiedziała zamykajcie, bo dostaliście nielegalną pomoc od państwa.
A jak kurwa Francja pompowała forsę w swoją motyoryzację to Bruksela kurwa siedziałe cicho i nie kazała im nic zamykać.
Macie kurwa demokrację i kapitalizm.
” O take Polske żeśmy walczyli” – no comment

Kilka słów wyjaśnienia dla Hrabiego Olafa.
Co do Mexyków w Ameryce. Częściowo opisałem problem w AMERYKA megawkurw rzeka – zadam tylko pytanie czy nie wkurwiło by Ciebie, jeżeli poszedłbyś do sklepu w Polsce, a sprzedawca by do Ciebie gadał po hiszpańsku i miał jeszcze pretensje, że nie rozumiesz, nie wkurwiło by Cię gdybyś wiedział, że za 20 lat w twoim kraju będzie wiecej latynosów niż np. Polaków, nie wkurwilo by Cię,będąc w USA, gdyby rząd dawał pieniądze na wychowanie latynoskich dzieci,które urodzone tutaj stały sie automatycznie obywatelami USA mimo tego, że ich matki sa tu nielegalnie gdy np. amerykańskie rodziny nie mają pieniedzy na opał w zimie, nie wkurwilo by Cie gdybyś nie miał pracy, gdyż właściciel jedynej w mieście fabryki zatrudnił tanich nielegalnych latynosów itd.
Co do PAFów ( co to jest wytłumaczylem w AMERYKA megawkurw rzeka) dodam tylko, że istnieją PAFY męski i żeńskie.
PAF to jest takie stworzenie, które nigdy ciężką pracą się nie zajmie, gdyż bazuje na tym iż jego kurwa praprapradziadek zapierdalł za darmo na polu bawełny a teraz ma kurwa za to przywileje.
Nie wiem czy u was leci „Family Guy” pewnie nie, ale padło w tym filmie pytanie co się stało z PAFami po zniesieniu niewolnictwa – dpowiedź : stworzono DMV – to po waszemu będzie urząd komunikacji ( prawa jazdy, tablice rejestracyjne itp.) Tak wiec 99% stanowisk w DMV jest obsadzone przez PAFY – i tu podaję historię, której byłem naocznym kurwa świadkiem.
Udałem sie do DMV w celu przedłużenia rejestracji na samochód – kolejka jak skurwesyn i co widzę ? za jednym biurkiem PAF ordynarnie śpi – na oczacch wszystkich i nic mu kurwa powiedzieć nie możesz bo będziesz pierdolonym rasistą.
W końcu nadeszła moja kolej i PAF żeński poszedł skserować jedną kartkę A4 dwadzieścia kurwa metrów dalej a trwało to kurwa 15 minut, gdyż mój PAF natrafił na innego PAFA i uciął sobie pogawędkę dosłownie 5 metrów od ksera. I też nic nie mogłem kurwa powiedzieć.
W sklepie jest 15 kas z czego 8 nie dziala, bo po co , na 6 siedzą PAFY , na jednej biały.
Używam białego, gdyż bialy obsłuży 10 osób a PAF w tym samym czasie 2,5 bo PAFowi się nie śpieszy, obejrzy każdą puszkę, każdą kurwa butelkę i jeszcze kodem kreskowym w skaner nie trafi to musi tę puszkę ze trzy razy przsunąć a później na 100% mu się kasa spierdoli lub zatnie bo nie ten guzik wciśnie co trzeba, bo jest kurwa za głupi żeby to obłsugiwać tak skomplikowane urządzenie.
Nigdy nie napotkalem PAFa na budowie, o sorry raz napotkałem na wykończonej budowie, przyszedł w uprasowanej koszulce, czapeczce itp i podłączył kabelek do plazmy, a białasy napierdalali dziurę w betonie bo trzeba było babie kratkę wentylacyjną przesunąć. I tenże PAF zadał mi pytanie skąd jestem , ja mu na to że z Polski, a on później gadał do mnie „ my friend from Russia” ja go delikatnie naprostowałem, że to nie to samo a on mi na to „ Poland, Russia – the same shit” i nawet chujowi w ryj nie mogłem wyjebać, bo to nie byłby czyn chuligański, ale na podłożu rasistowskim.
O PEKAESACH nie będę pisał bo to za chuja nie przejdzie, a też maja wiele za uszami.
END OF TEMAT – w sumie to opisalem tylko wierzchołek góry lodowej.
A jeszcze mi się przypomniało listonosz PAF a jakże – skurwesyn jebany zanosi już od trzech lat moje listy do sąsiada, bo kurwa jest tak głupi, że nie odróżnia 97 od 99 a raz mi skurwesyn zgubił list z czekiem na 5 koła – interweniowałem na poczcie i kierownik też PAF, powiedzial ze sprawę załatwią – chuja załatwili ten kurwa ochujalec roznosi list do mnie po całej ulicy

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 4 raz(y), średnia ocen: 9,50 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi:

Kategoria Niewkurw

komentarzy 8 do “dowcip, który zamieniłem na niewkurw pytający i następnie kilka słów wyjaśnienia specjalnie dla Hrabiego Olafa”

 1.  mikel pisze:
  28 czerwca, 2010 o godzinie 11:58

  Dawaj ten dowcip co Cie wkurwił. Od tego ta strona jest!

 2.  luke pisze:
  28 czerwca, 2010 o godzinie 15:33

  re Mikel – ale ten co mnie wkurwił obraża Polaków i zaraz się zacznie, że obrażam Polaków a to nie czas i miejsce do tego itp.

 3.  kółko pisze:
  28 czerwca, 2010 o godzinie 21:44

  Ty rasisto – odmawiasz dostępu do dowcipu!! Nam Polakom!

 4.  luke pisze:
  28 czerwca, 2010 o godzinie 21:55

  macie kurwa : w pociągu jadą razem Polak, Francuz i Anglik. Frncuz wyjął w chuj drogiego szampana, wypił do połowy a resztę wyjebł przez okno, Anglik mówi, czyś ty ochujał – tyle szampana zmarnowałeś, a Francuz na to : u nas tego gówna dużo. Następnie Anglik wypierdolił Polaka przez okno i powiedział : u nas tego gówna też dużo.

 5.  Letalne Prącie pisze:
  29 czerwca, 2010 o godzinie 00:14

  Wcale się nie dziwię Anglikom, że się wkurwiają na nas, tak jak Amerykanie na Murzynów i Meksów. Luke sam pisałeś o ich nadmiarze, że sie przemycają tam nielegalnie itd. Soł tel mi, łotz de dyfręs?

 6.  luke pisze:
  29 czerwca, 2010 o godzinie 00:22

  no dyfręs – gdyż słyszałem tezę, że Polacy to latynosi Europy

 7.  TyrQ pisze:
  29 czerwca, 2010 o godzinie 13:31

  do PAFów powinno się robić PIF PAF :>

 8.  Miro pisze:
  1 lipca, 2010 o godzinie 17:38

  Zgadzam się choć amerykanie sami sobie winni. Najpierw sprowadzili czarnych jako niewolników na plantacjie bawełny bo idnianie byli za sprytni i popierdolili cały ten system. Później im odjebało bo niewiedzieli czy ma być niewolnictwo czy nie i w rezulatacie zaczęli się napierdalać aż w koncu się pgodzili. Później to już czarny pracował za bochenek chleba jako tania siła robocza. A dzisiaj PAF został prezyndentem Stanów Zjednoczonych Ameryki. GRATULACJE!
  Tu gdzie mieszkam w UAE zaczęło się podobnie ale arabowie byli już doświadczeni i zasponsorowali takich PAFów na wize i jak nie pasuje to VISAS CANCELLATION i do domu ;)

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.