Megawkurw

21 października, 2009, Autor:

Wkurwia mnie, że ostatnio mało ludzi pisze na megawkurwie. Niby dużo osób tu wchodzi i czyta, nowi użytkownicy się pojawiają, a coraz mniej jest postów. Kurwica mnie strzela z tego powodu. Co się dzieje, nagle ten kraj przestał być wkurwiający? Skończyły się tematy? Nie wierzę…

Nasze opowiadanie też ostatnio się ślimaczy. Wkurwia mnie to. Powinniśmy już finiszować, a tu…

I nikt nie zareagował na wprowadzenie nowej kategorii „Megawkurw Dobra Rada”. Co jest, kurwa, nikt w tym jebanym kraju nie ma problemów? Do Bravo i Przyjaciółki to pisujecie, a na megawkurwa to już nie, co?

Kurwa!

A w ogóle to wszystko mnie dzisiaj wkurwia! I zimno mi kurwa dalej. I ciemno się kurwa robi już tak wcześnie, niedługo będę żył jak ten kret, rano ciemno, po robocie ciemno, kurwa! I następne pół roku z życia wycięte, na jebanych nartach nie jeżdżę, mogę tylko chodzić na siłownię, kurwa! Co za podupcony kraj.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 4 raz(y), średnia ocen: 9,75 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi:

Kategoria Różności

1 komentarz do “Megawkurw”

  1.  WysokiObces pisze:
    22 października, 2009 o godzinie 18:52

    cierpliwości adminie, gwarantuję Ci, że od poniedziałku będziesz miał tu postów od zajebania, co prawda wkurwiki będą wyspane, ale ciemność robi swoje, zaczną się coroczne deprechy zimowe, a co za tym idzie, będzie o czym pisać, oj będzie:)

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.