IPod

7 czerwca, 2009, Autor:

Kurwa, kurwa, kurwaaaaa!!!!

Odebrałem sobie dzisiaj za punkty BP nowego IPoda shuffle (z tej starej serii, ale takiego chcialem właśnie, bo ten nowy, gadający, za bardzo by mnie wkurwiał). Myśłałem sobie, że ten starszy jest prosty, intuicyjny, raz dwa będzie grał, zabiorę go wieczorem na rolki, będzie fajnie.

Kurwa! Nic bardziej mylnego. Od półtorej godziny próbuję dojść z tym do poruzumienia, nie da się kurwa! Jak mnie to wkurwia jak kupuję coś i okazuje się, że producenci lepiej ode mnie wiedzą, jak ja chcę posortować sobie albumy, jak chcę je wybierać, układać, katalogować. Kurwa, w tym czymś nie da się normalnie mp3-ki skopiować. Trzeba sobie ściągnąć jakiś kurewsko wolno działający program ITunes, który jest po prostu tak maksymalnie wkurwiający, tak nieopisanie kurewsko debilny, tak kosmicznie źle zaprojektowany, że po prostu nie mogę, no nie mogę, kurwica mnie strzela i kurwa zaraz nie wytrzymam i wszystko rozpierdolę a tego całego IPoda wypierdolę przez okno, albo pojadę na to BP i jebnę im tym w ryj. No żesz kurwa, a taki był piękny dzień, tak się dobrze czułem, taka ładna pogoda, to musiałem sobie tego IPoda wziąć, no żesz kurwa jasna cholera. Mija 1,5 godziny i nigdzie nie pojechałem, dopiero 5 piosenek udało mi się na tego IPoda wpierdolić, i nie wiem jeszcze czy dobrze to zrobiłem i czy będzie coś grało, bo do tej pory nie chciało, jak po prostu skopiowałem na niego coś z poziomu Total Commandera. No żesz kurwa, on to wszystko jakoś przerabia, inaczej nazywa, nie wiadomo co jest gdzie, nic się nie da normalnie katologami poukładać, bo przecież jebany ITunes i Apple wie lepiej. Jak mnie ta cała biblioteka multimediów wkurwia, a jeszcze bardziej mnie to wkurwia, że tego jebaństwa nie da się po prostu wyłączyć, po prostu nie ma takiej kurwa opcji, żeby dało się coś zrobić po staremu, zwykłym kopiowaniem. Muszę sobie jakieś listy tworzyć, potem kliknąć „Wypełnij”, a on mi jeszcze jakieś filmy tam wdupca, kurwa – no przecież to jest nie do pomyślenia – kupiłem odtwarzacz mp3, bez ekraniku, po chuj mi tam filmy, do jasnej kurwa nędzy, kurwaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

Kurwa kurwa kurwa kurwa kurwa!

Idę na rolki kurwa bo nie wytrzymam!

Kurwaaaaaaaaaaaaaaaa.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 1 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi: , ,

Kategoria Przedmioty

komentarze 2 do “IPod”

  1.  ASPIRYNA pisze:
    7 czerwca, 2009 o godzinie 21:04

    nic się kurwa nie denerwuj bo jeszcze się mi kurwa zabijesz na rolkach i co kurwa będzie ja też mam tego jebanego Ipoda i powiem ci kurwa jedno tam pracują kurwa sami geniusze i racjonalizatorzy kurwa nic tylko kurwa tworzą i zbija za to kokosy kurwa!!

  2.  Krucabomba pisze:
    8 lipca, 2009 o godzinie 09:48

    Nie zrozumcie mnie zle ale ja osobiscie polecam iRivera w roznych odmianach sam mam 2 rozne a mialem okazje korzystac dodatkowo jeszcze z kilku inny ich produktow, wiec polecam… mam nadzieje ze nikogo nie wkurwila ta niby-reklama

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.