Rydzyk i mohery

28 maja, 2009, Autor:

Wkurwia mnie Rydzyk i jego moherowe berety. To standard. Ale najbardziej wkurwia mnie niemoc kościoła, by cokolwiek z tym zrobić. Ten Grzybek jest panem na swoim folwarku i nijak nie można go tknąć. Nawet Papież nic tutaj wskórać nie może. A ten księżulo pluje jadem na wszystko i wszystkich. To ma być kościół? Z taką nienawiścią do wszystkiego? Z takim brakiem tolerancji dla innych? A gdzie nauka Jezusa? Gdzie słowa o miłości bliźniego? Nie powiem, bo nie wypada…

Właśnie to, moim zdaniem, zniechęca ludzi do kościoła. Zwłaszcza młodych.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 15 raz(y), średnia ocen: 8,53 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi: , , , ,

Kategoria Ludzie, Religia

komentarze 2 do “Rydzyk i mohery”

  1.  Jozin z Bazin pisze:
    28 maja, 2009 o godzinie 21:05

    Prawda. Mnie tez cholera bierze jak tylko slysze cokolwiek o radio MaRyja i zastanawia mnie dlaczego kosciol tego szajbusa toleruje. Gosc ewidentnie wykorzystuje sobie to wszystko do wlasnych celow, wyciaga kase, miesza sie w polityke, krzewi agresje wsrod babc w beretach, a wszystko to w majestacie kosciola. Rzygac sie chce.

  2.  ASPIRYNA pisze:
    28 maja, 2009 o godzinie 23:05

    jak admin nie wykosił mojego posta o „Co niedzielne kazania” tam poruszyłem podobny temat ale o kasie!!!! szczyt nad szczyty nie mogę na to patrzeć a szczególnie jak ten pseudo-katolik śmieje się w żywe oczy !!!! czyż to kurwa nie prosi się o pomstę do nieba!!!!ja pierdole… ja się pytam jak tak kurwa można być bezczelnym i to publicznie!!!!!!!!!!!!!

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.